Özel Kesim Cırt Bantlar

Özel Kesim Cırt Bantlar

Toprak teknik tekstil olarak;

Arkası yapışkanlı veya standart cırt bantları müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda özel şekillerde keserek kullanımlarına olanak sağlıyoruz.

Yuvarlak (para para), dikdörtgen, kare, üçgen  gibi geometrik şekillerin yanında hayvan, bitki, ikon, sembol gibi talep edilebilecek tüm şekildeki cırt bantlar kolaylıkla kesilebilmektedir.

Cırt bantların boy, renk, cins gibi özellikleri tamamen müşterilerimizin talebine göre hazırlanabilmektedir.

Toprak teknik tekstil olarak, standart cırt bantların yanı sıra tamamen talebe yönelik çalışmalarda yapabilmekteyiz, özel yapıştırıcılı ürünler,özel şekillerde kesilmiş cırt bantlar ve istenen mukavemetlerde tutuş gücü oluşturan cırt bant türleri gibi talebe göre ürünler geliştirilmektedir.
Zımpara, Otomotiv, Ambalaj, Temizlik, Sineklik ve Perde, Sağlık, Tekstil, gibi sektörler başta olmak üzere satışını yaptığımız tüm teknik cırt bantlarımıza kalite garantisi vermekteyiz.
1500mm genişliğinde siyah, beyaz, kırmızı,mavi v.s renklerde velour kumaşlar (cırt tutan kumaşlar, cırtlık kumaşlar).

Özel Kesim Cırt Bantlar haricinde Bir çok cırt bant modeli üretmekteyiz…

Yuvarlak Cırt Bantlar

Farklı ihtiyaçlar için ürettiğimiz yuvarlak cırt bantlar para para cırt bant olarak da adlandırılmaktadırlar. Standart yuvarlak kesilmiş cırt bantların haricinde, müşterilerimizin spesifik ihtiyaçlarına yanıt verebilecek özel çapta yuvarlak cırt bant üretimini de sağlayabilmekteyiz.

Plastik Cırt Bantlar

Endüstriyel ekstrüzyon teknolojisi ile üretilmiş olan plastik cırt bant dokuma değildir. Plastik yapısı sayesinde su, toz ve nemden olumsuz şekilde etkilenmez.

Tuşesi standart erkek üründen daha yumuşaktır, bu sayede velour kumaş ve uzun ömürlü cırt bant ürünlerimizle mükemmel olarak kombine edilebilmektedir.

Mukavemeti çok yüksek olan plastik cırt bantlar tek kullanımlık değillerdir aksine açma kapama sayıları çok yüksektir.

Kablo Bağı Cırt Bantlar

Kablo bağlama ve düzenleme de büyük kolaylık sağlayan kablo bağı cırt bant ürünümüz günlük yaşamınızı ve çalışmalarınızı düzene sokuyor.

Arkası Yapışkanlı Cırt Bantlar

Standart cırt bantlar dikiş yapılarak uygulanmaktadır, arkası yapışkanlı cırt bant ürünümüz ise standart cırt bantların aksine alt yüzeyindeki yapışkan sayesinde dikişsiz olarak kullanılır ve büyük bir uygulama kolaylığı sağlar.

Taş, tahta, metal, plastik ve cam gibi tüm düz yüzeylerde kolayca uygulanabilir.

Standart Cırt Bantlar

Toprak teknik tekstil olarak, Zımpara, Otomotiv, Ambalaj, Temizlik, Sineklik ve Perde, Sağlık, Tekstil gibi sektörler başta olmak üzere,

Teknik ve tekstil cırt bantlarımız ile müşterilerimize cırt bant alanında üretilen tüm teknik cırt bant ve tekstil cırt bant ürünlerimiz ile (gerektiğinde ar-ge ve kalite testlerinizi üstlenerek) detaylı hizmet vermekteyiz.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın : (0212) 501 26 23