Özel Kesim Cırt Bant

RADIUSLU KARE KESİM CIRT BANT

Marka ve logo gibi kurumsal kimlik öğeleri zımpara, otomotiv, ambalaj, temizlik, sineklik ve perde, sağlık, tekstil gibi sektörlerlerde özel kesim cırt bant sayesinde rahatça uygulanabilmektedir. Bu gibi özel şekillerde kesilmiş cırt bantlar üretilen ürünlerde tasarım ve fonksiyon zenginliği sağlamaktadır.

Kare, dikdörtgen, yuvarlak ve  halka başta olmak üzere yapışkanlı ve yapışkansız tüm ürünlerimizi farklı bir çok modelde kesme işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Toprak Cırt Bant Ltd. Şti. olarak arkası yapışkanlı veya standart cırt bantları müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda özel şekillerde keserek kullanımlarına olanak sağlıyoruz.

Yuvarlak (para para), dikdörtgen, kare, üçgen  gibi geometrik şekillerin yanında hayvan, bitki, ikon, sembol gibi talep edilebilecek tüm şekildeki cırt bantlar kolaylıkla kesilebilmektedir.

YUVARLAK KESİM (PARA PARA) CIRT BANT

Özel Kesim Standart Cırt Bant

Müşterilerimizin istek, ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda arkası yapışkanlı olmayan standart cırt bantları özel şekillerde kesilmeleriyle üretilen cırt bant türüdür. Kullanıldığı ürünlerde tasarım bütünlüğü ve extra fonksiyonellik katabilmektedir.

Özel Kesim Arkası Yapışkanlı Cırt Bant

Arkası yapışkanlı cırt bantlar standart cırt bantların aksine dikim uygulamasına gerek duymazlar. Bu sebepten ötürü hem üretim aşamasında maliyet optimizasyonu hem kullanım kolaylığı hem de üretim esnekliği sağlarlar. Die cut ve kiss cut teknikleriyle özel şekillerde kesilmiş olan arkası yapışkanlı cırt bantlar bu avantajlara ek faydalar da sağlamaktadır.

Cırt bantların boy, renk, cins gibi özellikleri tamamen müşterilerimizin talebine göre hazırlanabilmektedir.

HALKA KESİM CIRT BANT

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın : (0212) 501 26 23