Plastik Cırt BantlarEndüstriyel ekstrüzyon teknolojisi ile üretilmiş olan plastik cırt bant standart cırt bant ürünlerimiz gibi dokuma değildir. Plastik yapısı sayesinde su, toz ve nemden olumsuz şekilde etkilenmez. Bu sayede dış ortamdan minimum düzeyde etkilenir.

Plastik cırt bant özellikleri

Plastik cırt bant ürünümüzde polimer ve naylon materyallerle kalıplanarak yumuşak bir  kanca yüzeyi oluşturulmuştur. Bu materyal çok ama çok incedir ve bu sayede bir çok yumuşak materyalin birleştirilmesinde güvenle ve başarılı bir şekilde kullanılabilir. Özellikle hazır giyim ve tekstil sektörlerinde kullanılan bu ürün yumuşak yapısı ve dayanıklı olması sayesinde tercih sebebidir.

Tuşesi standart erkek üründen daha yumuşaktır, bu sayede velour kumaş ve uzun ömürlü cırt bant ürünlerimizle mükemmel olarak kombine edilebilmektedir.

Mukavemeti çok yüksek olan plastik cırtbant tek kullanımlık değillerdir aksine açma kapama sayıları çok yüksektir.

plastik cırt bantKullanıldığı alanlar

Giyim, ayakkabı ve çanta sektörleri, çocuk ürünleri, medikal ürünler, el aletleri ve spor ürünleri gibi alanlarda geniş kapsamda kullanılır. Bu ürünün en büyük özelliği yumuşak olması ve bu sayede rahat kavranarak işlev görmesidir.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın : (0212) 501 26 23