standart cırt bantToprak Cırt  Bant olarak, Zımpara, Otomotiv, Ambalaj, Temizlik, Sineklik ve Perde, Sağlık, Tekstil gibi sektörlerde kullanılan standart cırt bant ürünümüz ile;

Teknik ve tekstil cırt bantlarımız ile müşterilerimize cırt bant alanında üretilen tüm teknik cırt bant ve tekstil cırt bant ürünlerimiz ile (gerektiğinde ar-ge ve kalite testlerinizi üstlenerek) detaylı hizmet vermekteyiz.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın : (0212) 501 26 23

Standart Cırt Bant Ürününün Avantajları

Günümüzde endüstriyel üretimde bir çok bağlantı elemanı kullanılır. Fermuarlar, bağcıklar, ipler, bantlar bunların en bilindik olanlarıdır. Fakat tarihçesi 100 yıl bile eskiye gitmeyen yenilikçi bir bağlantı elemanı var ki, zaten bu sayfada bu yazıyı okuduğunuzdan dolayı bu ürünün ne olduğunu tahmin etmek çok da zor olmayacaktır. Evet bahse konu olan ürün cırt bant. Cırt cırt olarak da adlandırılan cırt bant ürününün adında bant kelimesi geçse de standart cırt bant ürünlerinde yapışkan bir madde bulunmamaktadır. Halka ve kanca diyebileceğimiz İngilizce de hook & loop olmak üzere iki farklı şeritten oluşan cırt bantların farklı endüstriyel ürünlerde kullanımı yaygınlaştıkça hayatımızdaki yeri de günden güne artıyor.

Toprak Cırt Bant olarak standart cırtbantların yanı sıra arkası yapışkanlı, yuvarlak cırt bant, plastik cırtbant, özel kesim, kablo bağı cırt bant gibi yenilikçi ürünlerin üretimini de gerçekleştirmekteyiz.

Genelde dikiş yapılarak uygulanmakta olan bu ürün grubumuz diğer ürünlerimize nazaran daha ekonomiktir. Arkası yapışkanlı cırt bant ürünümüz ise standart cırt bantların aksine alt yüzeyindeki yapışkan sayesinde dikişsiz olarak kullanılır ve büyük bir uygulama kolaylığı sağlar. Arkası yapışkanlı cırt bant ürünümüz hakkında bilgi almak isterseniz buraya tıklayarak ilgili sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.