HİJYEN

Esneklik ve kolay uygulanabilirlik gibi özellikleriyle öne çıkan  modern bağlantı sistemi olan cırt bantlar, hijyenik ve yumuşaklık  özellikleriyle hijyen endüstrisinde bir çok alanda kullanılmaktadır.

OTOMOTİV

Binlerce parçadan üretilen araçlarda hızlı uygulama, düşük maliyet, hafiflik, ergonomi, tasarım esnekliği sunması yönünden cırt bant ürünlerimiz tercih edilmektedir.

UÇAK

İleri teknoloji taşımacılık unsuru olan uçaklarda toplam yük azaltması, yangın, duman ve toksisite dayanımı, ekstrem ısı dayanımı ve kullanım kolaylığı sunmasından dolayı cırt bantlar kullanılır.

AMBALAJ

Paketleme ve ambalajlama işlemlerinde muhafazası hedeflenen ürünler için yenilikçi kapama çözümlerinden biri olan cırt bantlar tekrar açılıp kapanabilme özelliğiyle ön plana çıkmaktadır.

TEMİZLİK

Kolay kullanım, ekonomiklik, tasarımsal özgünlük, uzun ömürlülük, yüksek kimyasal dayanımı, yüksek sıcaklık dayanımı gibi temizlik endüstrisinin kullanımına uygun bağlantı çözümleri.

MEDİKAL

Medikal sektörü için özel materyaller kullanılarak üretilen ve ilgili standartları karşılayan cırt bant ürünleri kolay kapama, cilt için uygun yumuşaklık seviyesi ve hassas uygulama olanağı sunmaktadır.

ASKERİYE

Askeri ve outdoor tekstil ve malzeme üretiminde yüksek ısı ve zorlu koşullara dayanımı, uzun ömürlü bir materyal olması, yüksek açma kapama sayısı  gibi özellikleriyle cırt bantlar tercih edilen ürünlerdir.

PERDE

Perde ve mefruşat sektörüne özel 18.5mm , 19.5mm , 21mm gibi ölçülerde üretimimiz mevcuttur. Firesiz imalata olanak sağlayan 24mt, 24.5mt veya jumbo rulo şeklinde ambalajlama imkanı.

MOBİLYA

Mobilya endüstrisinde uzun ömürlülük, sağlamlık, esnek ve kolay kullanım imkanı sunması bakımından üretimin bir çok aşamasında cırt bantlar  tercih edilen bağlantı çözümü olarak kullanılmaktadır.

REKLAM

Gerek açık hava, gerek ise iç mekan reklamcılığı alanında uzun ömürlü ve kalıcı birleştirme ihtiyaçlarında hızlı, ekonomik ve hafif bir bağlantı alternatifi olan cırt bantlar bu endüstride sıklıkla kullanılır.

SPOR

Spor tekstil üretiminde, spor ayakkabı üretiminde ve diğer spor ürünleri üretiminde sağlamlık, hafiflik, esnek tasarım ve uygulama imkanı sunabilme özelliklerinden dolayı cırt bantlar büyük avantajlar sunar.

DİĞER

Montaj, kapama, bağlama, birleştirme gibi uygulamaların ihtiyaç duyulduğu zımpara, kablolama, jeotekstil, demiryolu ve denizcilik gibi bir çok alanda cırtbantlar esnek ve kolay kullanım olanağı sağlar.

Toprak teknik tekstil olarak, (Endüstri sanayi,  temizlik ve  Zımpara sanayi, ulaşım sanayi (hava-kara-demir ve deniz yolu araçları), kutu ve  Ambalaj sanayi , Sineklik ve Perde sanayi, ortopedi ve sağlık ürünleri , hazır giyim ve tekstil, ayakkabı ve çanta  gibi sektörler başta olmak üzere  (ürünlerimiz defalarca açılıp kapanarak , servis ve günlük kullanımda hayatı kolaylaştırıcı rol alır)

Ürün çeşitlerimiz ve uygulama detayları hakkında bilgi almak için bize ulaşınız. (0212) 501 26 23