Toprak Cırt Bant olarak cırt cırt adıyla da bilinen cırt bantların üretimini bir çok sektörün hizmetine sunmak için gerçekleştiriyoruz. Farklı sektörlerin farklı kullanım alanları için çeşitli nitelikte cırt bantlar geliştiriyoruz. Başlıca hijyen, otomotiv, uçak, ambalaj, temizlik, medikal, askeriye, inşaat, mobilya, reklam, spor, zımpara ve denizcilik gibi sektörlerde yenilikçi bir birleştirme, kapama ve montaj çözümü olan bu ürünlerimizi müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına göre de çeşitlendirebilmekteyiz.

Standart Cırt Bant

Standart cırt bantlar fermuarlar, bağcıklar, bantlar ve iplere alternatif ürünlerdir. Farklı sektörlerde ürün geliştirme aşamasında sunduğu tasarım ve uygulama kolaylık ve esnekliği sayesinde günümüzde bir çok üründe standart cırt bantların kullanıldığını görebiliyoruz. Farklı ebat ve renk kombinasyonlarıya bu ürünler bir çok ürüne inovasyon sağlamaktadır.

Arkası Yapışkanı Cırt Bant

Sanayide alışılagelmiş cırt bant uygulamalarında standart cırt bantlar dikiş  yapılarak uygulama alanına birleştirilirler. Arkası yapışkanlı cırt bant ürünümüz ise dikiş yapmanın mümkün olmadığı plastik, taş, cam, metal, tahta v.b. yüzeylerde mükemmel tutunum sağlar.

Özel Kesim Cırt Bant

Gerek tasarımsal gerek ise fonksiyonellik açısından standart veya arkası yapışkanlı cırt bantları müşterilerimizin istediği ve ihtiyaç duyduğu şekil ve ebatlarda kesebilmekteyiz.

Yuvarlak Cırt Bant

Para para cırt bant olarak da bilinen yuvarlak kesilmiş cırt bantlar stoklarımızda standart olarak 1, 1.5, 2, 2.5 ve 4 cm çaplarında ve siyah, beyaz renk seçenekleriyle bulunmaktadır. Farklı çap ve renk seçenekleri ile ilgili detaylı bilgi için iletişim sayfamızdaki iletişim kanallarından bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Halka Kesim Cırt Bant

Standart 25 mm siyah halka kesim cırt bantlarımızı spesifik müşteri ihtiyaçlarını karşılamak adına geliştirdik. Farklı çaplarda ve renklerde halka biçiminde kesilmiş cırt bant ihtiyaçlarınız için bize (0212) 501 26 23 nolu telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Kablo ve Bitki Toparlayıcı Cırt Bant

Online mağazamızdan kolaylıkla temin edebileceğiniz bu ürünümüz sayesinde masanızdaki kötü görünümlü kabloları bir düzene sokabilirsiniz veya yetiştirdiğiniz fideleri dik konumda tutabilirsiniz.

Plastik Cırt Bant

Plastik ekstrüzyon teknolojisi ile üretilmiş olan bu ürünümüz su, toz ve nem gibi dış etkenlerden etkilenmez. Tuşesi  standart cırtlara göre daha yumuşaktır ve uzun ömürlü bir üründür.

Velour Kumaş

Standart olarak siyah ve beyaz renklerde 150 cm ye kadar velour kumaş üretimi gerçekleştirebilmekteyiz. Cırt tutan bu ürün grubumuzun kullanım alanına sert veya yumuşak olan versiyonları mevcuttur.

Elastik Cırt Bant

Genellikle medikal sektöründe kullanılan esnek elastik cırt bant ürünlerimizin standart olarak siyah, mavi ve ten rengi varyasyonları mevcuttur.

Mantar Baş Cırt Bant

Yüksek soyulma mukavemeti olan mantarbaş cırt bant ürünlerimiz adını şeklinden almaktadır. Toprak cırt bant olarak bu ürün grubumuzun üretimini maksimium 125 mm genişlik, siyah ve beyaz renk seçenekleri ve arkası yapışkanlı veya yapışkansız olarak gerçekleştirmekteyiz.